Sadaļas Sadaļas

Bļugera «Penguins» spēles galotnē piedzīvo zaudējumu; «Blue Jackets» bez Merzļikina uzvar

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ceturtdien nenoturēja trīs vārtu pārsvaru un ar 3:4 piekāpās Filadelfijas "Flyers". Savukārt citā spēlē Kolumbusas "Blue Jackets" bez savainotā Elvja Merzļikina ar 3:2 pārspēja Dalasas "Stars", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 15 minūtes (15:21), no kurām teju divas (1:56) skaitliskajā mazākumā un 21 sekundi vairākumā. Latvietis trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un uzvarēja 43% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pirmo četru minūšu laikā "Penguins" guva trīs vārtus, taču atlikušajā laikā "Flyers" atspēlējās un pamatlaikā guva uzvaru. Trešā perioda 14. minūtē Filadelfijas spēlētāji rezultātu izlīdzināja, bet nedaudz vairāk nekā divas minūtes pirms pamatlaika beigām viņi guva uzvaras vārtus.

"Penguins" un "Flyers" spēles momenti

Tikmēr citā spēlē Kolumbusas "Blue Jakcets" ar Jūnasu Korpisalo vārtos guva otro uzvaru pēc kārtas. Iepriekš komandai bija piecu zaudējumu sērija.

Merzļikins pašlaik atrodas savainoto spēlētāju sarakstā, latvietim atkopjoties no muguras traumas.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Dalasas "Stars" spēles spilgtākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackers" ar 25 punktiem tikpat spēlēs ir piektajā vietā NHL Centrālajā divīzijā. No izslēgšanas spēļu zonas jeb labāko četrinieka viņus šķir četri punkti. Savukārt "Penguins" ar 25 punktiem 22 spēlēs ir piektajā vietā NHL Austrumu divīzijā. Gan "Flyers", gan Bostonas "Bruins" atrodas priekšā ar 27 punktiem, taču komandas aizvadījušas vien 20 spēles.

Nākamo maču "Penguins" aizvadīs sestdien, atkārtoti spēlējot ar "Flyers". Šī būs agrā spēle, kas sāksies jau 20.00 pēc Latvijas laika. Vēlāk sestdien "Blue Jackets" vēlreiz spēkosies ar "Stars".