Girgensons asistē abos vārtu guvumos «Sabres» uzvarā; Bļugera «Penguins» derbijā zaudē «Capitals»

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons svētdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, tādējādi veicinot Bufalo "Sabres" uzvaru pār Vinipegas "Jets" ar rezultātu 2:1. Savukārt citā mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" principiālajā derbijā ar 3:5 viesos piekāpās Vašingtonas "Capitals", kas ir arī viņu tiešie konkurenti kopvērtējuma tabulā, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar Girgensona uzvaru)

Girgensons asistēja abos "Sabres" vārtu guvumos, abas reizes precīzam esot Kailam Okposo.

Pirmajā vārtu guvumā ripa no Girgensona nūjas atleca vārtu priekšā, pie tās pirmajam tiekot Okposo, kurš bija nekļūdīgs, atklājot mača rezultātu.

"Sabres" gūst pirmos vārtus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Savukārt trešajā periodā Girgensons ar vienu pieskārienu pie zilās līnijas izvirzīja Okposo uz brīva ceļa līdz pat vārtiem. Arī šoreiz "Sabres" uzbrucējs bija nekļūdīgs, atjaunojot mājinieku vadību.

Girgensons asistē uzvaras vārtos

Šī bija sestā un septītā reize šosezon, kad Girgensons asistēja partneriem, palīdzot gūt vārtus. Tāpat viņa kontā šosezon ir arī 11 gūti vārti.

Otro spēli pēc kārtas latvietis atzīmējās ar rezultativitātes punktiem, jo iepriekšējā mačā viņš guva rekordātrus vārtus uzvarā pār Bļugera "Penguins".

Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:05), visas uz ledus esot vienādos sastāvos. Šajā laikā viņš veica vienu metienu un četrus spēka paņēmienus. Spēli Girgensons noslēdza ar lietderības rādītāju +2.

Bufalo "Sabres" un Vinipegas "Jets" spēles spilgtākie mirkļi

Šī bija "Sabres" ceturtā uzvara pēdējās piecās spēlēs.

Bļugers šajā mačā spēlēja 16 minūtes (16:10), no kurām septiņas sekundes vairākumā un 48 skaitliskajā mazākumā. Viņš izcēlās ar vienu metienu un vienu spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Jau pirmajā periodā rezultātu atklāja mājinieki, tomēr otrā perioda otrajā pusē vien ar 26 sekunžu atstatumu "Penguins" guva divus vārtus, pārņemot vadību. Trešajā periodā galvaspilsētnieki atguva pārsvaru, bet viesi prata izlīdzināt rezultātu. Perioda vidū "Capitals" panāca 4:3, bet pēdējo ripu viņi raidīja jau tukšos vārtos.

Pitsburgas "Penguins" - Vašingtonas "Capitals" spēles momenti

Pitsburgas klubam šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 60 punktiem 61 spēlē tagad atkāpušies uz ceturto vietu NHL Austrumu konferencē. Pēdējā spēlē viņus apsteidza "Capitals", kas sakrājuši 82 punktus, aizvadot par spēli vairāk nekā Pitsburgas klubs. Tikmēr "Sabres" pēc 62 spēlēm ir 12. vietā ar 66 punktiem. No labāko astotnieka viņus šķir astoņi punkti.

Nākamo spēli "Penguins" trešdien aizvadīs Losandželosā pret "Kings". Tikmēr Bufalo klubs trešdien viesosies pie Kolorado "Avalanche".