Bļugera «Penguins» revanšējās pret Girgensona «Sabres»; Balcera «Senators» uzvar

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ceturtdien ar 4:2 izbraukumā pieveica Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo "Sabres", tādējādi revanšējoties par piedzīvoto zaudējumu pirms divām nedēļām. Citā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs guva Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators", kas ar 4:3 savu skatītāju priekšā pieveica Ņujorkas "Islanders", liecina NHL informācija.

Bļugers ceturtdien spēlēja precīzi divpadsmit ar pusi minūtes, no kurām teju divas (1:58) skaitliskajā mazākumā. Viņš šajā mačā izpildīja vienu metienu, saņēma divu minūšu noraidījumu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1. Tomēr jāatzīmē, ka Bļugers uzvarēja 83% iemetienu. Iepriekš viņš bija saņēmis kritiku tieši par šo spēles elementu.

Tikmēr Girgensons spēlēja 15 minūtes (15:25), divas (2:19) no tām uz ledus esot mazākumā. Viņš veica divus metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja divas pretinieku ripas. Arī Girgensona +/- rādītājs bija -1.

"Penguins" komandai šī bija otrā uzvara pēc sešu zaudētu spēļu sērijas, savukārt "Sabres"pie punktiem nav tikuši jau piecas spēles pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Bufalo "Sabres" spēles spilgtākās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Abas vienības pirms divām nedēļām spēkojās Pitsburgā, toreiz ar 5:2 pārākiem esot "Sabres" spēlētajiem.

Citā mačā Balcers spēlēja 13 ar pusi minūtes (13:34), no kurām nepilnas divas (1:52) skaitliskajā vairākumā. Balcers protokolā atzīmējās ar vienu metienu un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pēdējās četrās spēlēs Otavas vienība pratusi uzvarēt trīs reizes, tomēr ar to ir par maz, lai cerētu uz augstāku vietu sezonas kopvērtējumā.

Otavas "Senators" un Ņujorkas "Islanders" mača epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 84 punktiem 67 spēlē ir piektie NHL Austrumu konferencē. Tikmēr "Sabres" tikpat spēlēs sakrājuši 66 punktus, kas dod 13. vietu. Divas pozīcijas zemāk ir "Senators", kas 68 spēlēs tikuši pie 60 punktiem.

Jau sestdien "Pingvīni" uzņems savus principiālos pretiniekus Vašingtonas "Capitals". Šī būs agrā NHL spēlē, un tā sāksies jau 20.00 pēc Latvijas laika.

Sestdien spēles aizvadīs arī pārējās latviešu pārstāvētās vienības - Bufalo klubs viesosies pie Filadelfijas "Flyers", kamēr Otavas "Senators" Sanhosē spēlēs pret "Sharks". Savukārt Edmontonā "Oilers" uzņems latviešu vārtsargu pārstāvēto Kolumbusas "Blue Jackets".