Bļugera «Penguins» Pitsburgā derbijā zaudē Vašingtonas «Capitals»; Balcers uzvar

Latviešu hokeja Teodora Bļegera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" sestdien agrajā spēlē savu skatītāju priekšā piekāpās saviem principiālajiem pretiniekiem Vašingtonas "Capitals". Galvaspilsētas klubs bija pārāks ar 5:2. Citā mačā Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" ar 2:1 papildlaikā pieveica Sanhosē "Sharks". Savukārt sesto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres", kas ar 1:3 viesos zaudēja Filadelfijas "Flyers", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar "Senators" un "Sabres" spēļu rezultātiem)

Bļugers spēlēja 12 minūtes (12:23), kuru laikā izpildīja vienu metienu un spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Trīs vārtus mājinieki ielaida jau pirmajā periodā. Otrajā trešdaļā rezultāts nemainījās, savukārt pēdējās trešdaļas pirmajā minūtē rezultāts kļuva jau 4:0. Divi vārti perioda vidus daļā atgrieza mājinieku cerības, ko ātri vien viesi pieklusināja ar piekto ripu saimnieku vārtos.

Pitsburgas "Penguins" - Vašingtonas "Capitals" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Februāra izskaņā abas komandas tikās Vašingtona, arī toreiz pārāki bija 2018. gada Stenlija kausa ieguvēji (5:3).

Savukārt Balcers spēlēja 12 minūtes un 32 sekundes, no kurām minūti (1:02) skaitliskajā vairākumā. Viņš četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, spēli noslēdzot ar neitrālu +/- koeficientu.

Otavas "Senators" un Sanhosē "Sharks" spēles epizodes

Pēdējās piecās spēlēs "Senators" uzvarējuši četras reizes.

Tikmēr Girgensons spēlēja nepilnas 14 minūtes (13:40), no kurām divas (2:12) mazākumā un 17 sekundes vairākumā. Latvietis izpildīja divus metienus un tikpat spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Bufalo "Sabres" un Filadelfijas "Flyers" mača zīmīgākie mirkļi

"Sabres" šis bija sestais zaudējums pēc kārtas. Tikmēr "Flyers" komanda uzvarējusi pēdējās deviņas spēlēs.

Šosezon "Penguins" 67 spēlēs uzvarējuši sakrājuši 84 punktus, kas pašlaik viņiem dod piekto vietu NHL Austrumu konferencē. Pēc zaudējuma "Sabres" atkrituši uz 14. vietu ar 66 punktiem 68 spēlēs. Tieši pozīciju zemāk ir "Senators", kas 69 spēlēs guvuši 62 punktus.

Jau svētdien "Pingvīni" uzņems Karolīnas "Hurricanes". Arī šī būs agrā spēlē, kas sāksies pulksten 19.30 pēc Latvijas laika.