Bļugera «Penguins» jauno NHL sezonu sāk ar zaudējumu «Flyers»

Trešdien Ziemeļamerikā bija hokeja svētki, jo tika dots starts Nacionālās hokeja līgas (NHL) jaunajai sezonai. Pirmajā spēle Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 3:6 piekāpās Filadelfijas "Flyers", liecina NHL informācija.

Bļugers spēlēja ceturtajā virknējumā, uz ledus pavadot 12 minūtes un 14 sekundes, no kurām pusotru minūti (1:35) skaitliskajā mazākumā. Bļugers atzīmējās ar diviem metieniem pa pretinieku vārtiem un vienu spēka paņēmienu. Latvietis uzvarēja 29% iemetienu, kuros piedalījās. Spēli Bļugers noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Spēles rezultātu atklāja "Penguins", taču pirmā perioda izskaņā "Flyers" pretinieku vārtos raidīja divas ripas. Otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, rezultāta starpībai paliekot nemainīgai. Pēdējās 20 minūtes sākās ar Pitsburgas gūtiem vārtiem, atgriežoties līdzsvaram uz tablo. Atlikušajā laikā Filadelfijas hokejisti guva trīs bezatbildes vārtus.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Nākamā spēle "Penguins" paredzēta piektdien, abām komandām tiekoties atkārtoti.

Šosezon tā būs ierasta prakse, kad komandas vienā sabraukumā aizvadīs vairākas spēles pēc kārtas, lai mazinātu ceļošanas laiku un Covid-19 risku.

Katrai komandai šajā NHL sezonā paredzētas 56 regulārās sezonas spēles ierasto 82 vietā.