Bļugera «Penguins» gūst uzvaru un izlīdzina rezultātu sērijā

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" pirmdien ar 3:1 pieveica Monreālas "Canadiens", liecina Nacionālās Hokeja līgas informācija. Pēc "Penguins" uzvaras rezultāts sērijā līdz trim uzvarām kļuvis 1-1.

Bļugers spēlēja 11 ar pusi minūtes (11:29), divas no tām (2:14) spēlējot mazākumā un 13 sekundes vairākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet veica vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1. Viņš uzvarēja 56% iemetienu, kuros piedalījās.

Jau mača ievadā Sidnijs Krosbijs izvirzīja "Pingvīnus" vadībā, savukārt trešā perioda vidū Džeisons Cukers raidīja vēl vienu ripu pretinieku vārtos, panākot 2:0. Vienu vārtus pretinieki atguva, taču mača izskaņā Pitsburgas spēlētāji vēl vienu ripu raidīja tukšos vārtos

Spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Trešā savstarpējā spēle sērijā līdz trim uzvarām paredzēta trešdien.

Jau ziņots, ka sestdien "Penguins" izslēgšanas turnīru sāka ar zaudējumu.

Stenlija kausa izcīņā šogad piedalās 24 komandas, kas ir par astoņām vairāk nekā ierasts. Katras konferences četras stiprākās komandas pirmās kārtas izslēgšanas turnīrā nepiedalās. Pārējās komandas sadalītas pāros un spēkojas līdz kādas vienības trim uzvarām. Uzvarētāji otrajā kārtā spēlēs ar kādu no četrām labākajām konferences komandām.