Bļugera «Penguins» gūst panākumu pret «Devils»; Balcers zaudē

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas „Penguins” ar Teodoru Bļugeru ierindā otrdien izbraukumā guva panākumu pret Ņūdžersijas „Devils” (5:2). Zaudējumu citā spēlē guva Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas „Senetors”, kas ar 2:5 piekāpās Anaheimas „Ducks”, liecina NHL informācija.

Bļugers spēlēja 14 minūtes (14:13), no kurām nepilnas divas (1:49) skaitliskajā mazākumā un 13 sekundes vairākumā. Latvietis šoreiz pa vārtiem nemeta, bet bloķēja vienu pretinieku metienu. Viņš arī uzvarēja visos iemetienos, kuros piedalījās. Spēli Bļugers noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Pitsburgas komandai šī bija pirmā uzvara pēdējās trīs spēlēs.

Pitsburgas „Penguins” un Ņūdžersijas „Devils” spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Balcers uz ledus pabija 15 minūtes (15:15), trīs minūtes spēlējot vairākumā (3:10). Viņš divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu ripu. Spēli Balcers noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Jau spēles ievadā „Senators” nonāca iedzinējos ar četru vārtu deficītu, desmit minūšu laikā Nikolasam Delorjē noformējot „hattrick”.

Otavas „Senators” un Anaheimas „Ducks” mača spilgtākie mirkļi

Pēc 69 aizvadītām spēlēm „Penguins” ar 86 punktiem ierindojas piektajā vietā NHL Austrumu konferencē. Savukārt „Senatros” ar 62 punktiem 70 mačos ir priekšpēdējā 15. pozīcijā.

Vēlāk trešdien „Senators” viesosies pie Losandželosas „Kings”. Savukārt dienu vēlāk Bļugera „Penguins” viesosies pie Elvja Merzļikina un Matīsa Edmunda Kivlenieka pārstāvētās Kolumbusas „Blue Jackets”.