Bļugera «Penguins» gūst otro uzvaru izslēgšanas turnīrā

Rezultatīvā spēlē ceturtdien Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 5:4 pārspēja Ņujorkas "Islanders" un pirmo reizi izvirzījās vadībā sērijas kopvērtējumā. Duelī līdz četrām uzvarām "Penguins" ir vadībā ar 2-1, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja teju 14 minūtes (13:56), no kurām divas minūtes (1:57) mazākumā un septiņas sekundes vairākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet izpildīja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un uzvarēja 30% iemetienu. Tāpat viņš tika pie divām soda minūtēm. Spēli Bļugers noslēdza ar pozitīvu +/- koeficientu +1.

Spēles spilgtākās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šajā spēlē netrūka arī kaislības. Trešā perioda vidusdaļā, pēc "Islanders" komandas uzbrukuma, izcēlās asumi, kas rezultējās ar visu desmit laukuma spēlētāju noraidīšanu.

Abu komandu spēlētāji saņem masveida noraidījumus

Komandu ceturtā tikšanās reize paredzēta jau sestdien. Tā būs agrā spēle, kas sāksies pulksten 22.00 pēc Latvijas laika.

NHL izslēgšanas turnīrā jeb Stenlija kausa izcīņā piedalās katras divīzijas četras labākās komandas. Jau ziņots, ka Bļugera "Penguins" ir vienīgā latviešu pārstāvētā komanda, kas kvalificējās "play-off" spēlēm.