Bļugera «Penguins» grauj «Maple Leafs»; Girgensona un Merzļikina komandas zaudē

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" sestdien ar 7:1 sagrāva Toronto "Maple Leafs". Savukārt Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 1:2 pagarinājumā zaudēja Ņūdžersijas "Devils". Vēl citā spēlē Kolumbusas "Blue Jackets" bez Elvja Merzļikina laukumā ar 1:5 zaudēja Karolīnas "Hurricanes", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja nepilnas 18 minūtes (17:45), no kurām teju trīs (2:51) skaitliskajā mazākumā. Latvietis šajā spēlē pa vārtiem nemeta, bet pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus un uzvarēja 71% iemetienu. Spēli Bļugers pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Piecās spēlēs šosezon "Penguins" guvuši astoņus punktus, kas pašlaik dod ceturto vietu NHL Austrumu konferencē.

Pitsbrugas "Penguins" un Toronto "Maple Leafs" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr citā mačā Girgensons uz ledus pabija 16 minūtes (16:12), no kuram minūti (1:07) skaitliskajā vairākumā un nepilnas divas minūtes (1:44) mazākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 42% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bufalo "Sabres", kas sezonu iesāka ar trim panākumiem, zaudējusi divās spēlēs pēc kārtas. Piecos mačos viņi iekrājuši septiņus punktus, kas pašlaik dod sesto vietu NHL Austrumu konferencē.

Bufalo "Sabres" un Ņūdžersijas "Devils" spēles spilgtākās epizodes

Savukārt "Blue Jackets" zaudējumā vārtu drošība tika uzticēta Jūnasam Korpisalo, kurš atvairīja 28 no 33 metieniem jeb 84,8%.

Līdz šim abās spēlēs ar Korpisalo dalību "Blue Jackets" zaudējuši, savukārt visos trīs mačos, kad vārtos stāvējis Merzļikins, vienība svinējusi panākumus.

Pašlaik "Blue Jackets" ar sešiem punktiem piecās spēlēs ir astotajā vietā NHL Austrumos.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Karolīnas "Hurricanes" mača svarīgākie mirkļi

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs pirmdien, uzņemot Tampabejas "Lightning". Paralēli "Blue Jackets" savā laukumā spēkosies ar Dalasas "Stars". Savukārt dienu vēlāk "Penguins" spēlēs ar Tampabejas vienību.