Bļugera «Penguins» grauj «Blues»; «Lightning» bez Balcera uzvar NHL mačā

Pārliecinošu uzvaru sestdien izcīnīja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kas ar 6:2 savā laukumā pieveica Sentluisas "Blues". Savukārt Rūdolfa Balcera Tampabejas "Lightning" ar 4:3 pagarinājumā pieveica Toronto "Maple Leafs", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja nomināli ceturtajā virknējumā, kopumā uz ledus esot 12 minūtes un 15 sekundes. Nepilnas trīs minūtes (2:42) viņš spēlēja skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 38% iemetienu. Viņš bija viens no diviem "Penguins" spēlētajiem, kas maču pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Pitsbrugas komandā ar "hat-trick" jeb trim gūtiem vārtiem izcēlās soms Kasperi Kapanens. Savukārt vieni vārti un trīs rezultatīvas piespēles bija Braienam Rastam, kamēr pie trim rezultativitātes punktiem tika arī Džeisons Zukers un Jevgēņijs Malkins.

Pitsburgas komandai šī bija otrā uzvara pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Sentluisas "Blues" spēlēs spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Balcers palika ārpus pieteikuma ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ.

Liepājnieka pārstāvēta "Lightning" uzvaru nodrošināja papildlaika pirmajā minūtē.

Tampabejas "Lightning" un Toronto "Maple Leafs" mača svarīgākās epizodes

Pēdējās piecās spēlēs "Lightning" guvuši četrus panākumus. Sezonas kopvērtējumā tas viņiem ļauj atrasties NHL Austrumu konferences piektajā vietā ar 31 punktu 24 spēlēs. Divas pozīcijas zemāk ir "Penguins", kas 25 mačos tikuši pie 30 punktiem.

Nākamo spēli "Penguins" aizvadīs otrdien, savā laukumā uzņemot Elvi Merzļikinu un Kolumbusas "Blue Jackets". Paralēli Tampabejas "Lightning" savu skatītāju priekšā spēkosies ar Detroitas "Red Wings".