Bļugera «Penguins» galotnē piekāpjas NHL līderei; zaudē arī Merzļikins un Balcers

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" sestdien ar 2:3 piekāpās Nacionālās Hokeja līgas (NHL) līdervienībai Kolorado "Avalanche". Citā spēlē Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets" ar 2:5 piekāpās Bostonas "Bruins". Savukārt Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 4:5 atzina Dalasas "Stars" pārākumu, liecina līgas informācija.

(papildināts ar Merzļikina un Balcera spēļu rezultātiem)
Bļugers spēlēja 15 minūtes (15:20), kuru laikā veica vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 50% iemetienu. Spēli latvietis pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles gaitā "Avalanche" trīs reizes izvirzījās vadībā, taču "Penguins" prata atspēlēties tikai divas reizes. Pēdējo reizi rezultātu Pitsburgas komanda izlīdzināja piecas minūtes pirms spēles laika beigām, taču jau 27 sekundes vēlāk pretinieki atguva vadību.

Pitsburgas "Penguins" un Kolorado "Avalanche" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"Avalanche" kļuvusi par pirmo komandu, kas garantējusi vietu Stenlija kausa izcīņā.

Elvis Merzļikins par sezonu Kolumbusas klubā
00:00 / 00:39
Lejuplādēt

Citā spēlē Merļikins atvairīja 37 no 40 metieniem jeb 92,5%. Vēl divas ripas "Blue Jackets" vārtos tika raidītas, kad Merzļikins bija aizstāts ar sesto laukuma spēlētāju.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Bostonas "Bruins" spēles epizodes

Tikmēr Balcers komandas zaudējumā spēlēja nepilnas 12 minūtes (11:42), no kurām teju divas (1:47) mazākumā. Balcers pa vārtiem nemeta, bet pielietoja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu. Spēli liepājnieks pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Kolorado komanda ar 104 punktiem 69 spēlēs ir visas līgas līdere. Tikmēr "Penguins" ar 92 punktiem 70 mačos ir piektajā vietā blīvajā Austrumu konferencē, kur piecu punktu ietvarā atrodas 3. līdz 7. vietas komandas. "Blue Jackets" ar 69 punktiem tikpat spēlēs ir 10. vietā Austrumu konferencē, savukārt "Sharks" ar 66 punktiem 68 spēlēs 13. vietā rietumos.

Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras konferences astoņas spēcīgākās vienības.