Bļugera «Penguins» atspēlē trīs vārtu deficītu, bet zaudē NHL mačā

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas „Penguins” pirmdien atspēlējās no 0:3, taču beigās ar 4:6 piekāpās Bostonas „Bruins”, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija. Savukārt citā mačā Rūdolfa Balcera Otavas „Senators” ar 6:2 pieveica Ņujorkas „Rangers”. Balcers vēl arvien komandai nespēj palīdzēt traumas dēļ.

Bļugers laukumā pabija 13 minūtes un 45 sekundes, no kurām nepilnas trīs minūtes spēlēja skaitliskajā mazākumā. Latvietis divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, taču nesekmīgi.

Spēles pirmajā periodā „Bruins” panāca divu vārtu pārsvaru, bet otrās trešdaļas ievadā rezultāts kļuva 0:3. Turpinājumā „Penguins” uzsāka pakaļdzīšanos, vispirms rezultātu izlīdzinot, bet trīs sekundes pirms pārtraukuma izvirzoties vadībā (4:3). Pēdējās trešdaļas vidū „Bruins” rezultātu izlīdzināja. Savukārt mača noslēdzošajās divās minūtēs Bostonas klubs divas ripas raidīja „Penguins” vārtos.

Tikmēr citā mačā „Senators” tika pie pārliecinošas uzvaras.

Otavas klubs jau kopš sezonas sākuma spēlē bez Balcera palīdzības, tomēr tiek prognozēts, ka drīzumā viņš atgriezīsies komandas treniņos.

„Penguins” 15 spēlēs tikuši pie 17 punktiem, kas pašlaik dod septīto vietu NHL Asutrumu konferencē. Savukārt konferences lejasgalā ar deviņiem punktiem 13 spēles atrodas Otavas vienība.