Bļugera pārstāvētā Pitsburgas «Penguins» uzvar Nešvilas «Predators»

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē sestdien ar 6:4 uzvarēja Nešvilas “Predators”, liecina organizatoru informācija.

Bļugers laukumā pavadīja 11 minūtes un 57 sekundes, izdarot divus metienus pa vārtiem, uzvarot sešus no 15 iemetieniem, pielietojot trīs spēka paņēmienus, bloķējot vienu pretinieku metienu, bet spēli viņš noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Spēles pirmajā trešdaļā “Penguins” izvirzījās vadībā jau ar trīs vārtu pārsvaru, kad precīzi bija Braiens Rasts, Dominiks Kahūns un Kriss Letangs, bet otrajā trešdaļā situācija radikāli mainījās, šo spēles nogriezni noslēdzot ar rezultātu 4:3. Trešajā trešdaļā Pitsburgas vienība pamanījās izlaist pārsvaru un nonākt pie izlīdzināta rezultāta 4:4, taču Džeika Gencela vārtu guvums un Rasta trāpījums tukšos vārtos nodrošināja rezultātu 6:4.

Bļugera pārstāvētā vienība ar 38 spēlēs sakrātiem 50 punktiem ir NHL Austrumu konferences ceturtajā pozīcijā. Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs pirmdien, kad uzņems Otavas “Senators”.