Bļugera pārstāvētā «Penguins» zaudē «Flyers» hokejistiem vienīgajā pārbaudes spēlē

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" otrdien ar 2:3 pagarinājumā piekāpās Filadelfijas "Flyers" vienīgajā pārbaudes spēlē pirms Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas atsākšanas, liecina NHL informācija. NHL tā bija pirmā spēle kopš 11.marta, kad sezonu pārtrauca pandēmijas dēļ.

Bļugers laukumā bija 14 minūtes (13:49), divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja trijos no sešiem iemetieniem. Spēle Toronto risinājās bez skatītājiem tribīnēs, bet mačam arēnā bija ierastais muzikālais noformējums.

Konors Šīrijs rezultatīvajā pirmajā trešdaļā izvirzīja "Penguins" vadībā, tomēr līdz pārtraukumam Šons Kuturjē un Kevins Heiss nodrošināja minimālu pārsvaru Filadelfijas komandai. No zaudējuma pamatlaikā Pitsburgas klubu četras minūtes pirms trešā perioda beigām izglāba Džeisons Cukers, tomēr Skots Lotons pagarinājumā nodrošināja "Flyers" uzvaru.

"Penguins" ierindā bija arī Sidnijs Krosbijs, lai gan komandas līderis nenosauktu iemeslu dēļ iepriekš izlaida sešus treniņus pēc kārtas.

Latvijas vārtsargu Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" pārbaudes spēli aizvadīs ceturtdien pret Bostonas "Bruins".

Izslēgšanas turnīra pirmo kārtu "Penguins" duelī pret Monreālas "Canadiens" sāks sestdien Toronto. Pirmajā kārtā komandu pāri sērijā līdz trim uzvarām pretendēs uz iekļūšanu Stenlija kausa astotdaļfinālā.