Bļugera pārstāvētā «Penguins» vienība pārtrauc zaudējumu sēriju

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība Nacionālajā hokeja līgā (NHL) piektdien pārtrauca zaudējumu sēriju un ar 4:1 uzvarēja Ņūdžersijas “Devils”, liecina organizatoru informācija.

Bļugers laukumā bija 13 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, uzvarēja 67 procentus iemetienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Spēles rezultātu jau astotajā minūtē atklāja Dominiks Kahūns, un tikai otrās trešdaļas ievadā, izmantojot vairākumu, spēles rezultātu izlīdzināja Teilors Hols. Taču Džeiks Gencels spēja panākt “Penguins” vadību. Noslēdzošajā trešdaļā Džareds Makkens un Džons Marino izmantoja savas izdevības, un Pitsburgas vienība varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 4:1.

Bļugera pārstāvētā vienība ar 28 punktiem, kas iekrāti 23 spēlēs, šobrīd ir NHL Austrumu konferencē piektajā pozīcijā. Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs pirmdien, kad uzņems Kalgari “Flames”.