Bļugera pārstāvētā «Penguins» pārliecinoši uzvar NHL pārbaudes spēlē

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers kopā ar Pitsburgas "Penguins" komandu svētdien svinēja pārliecinošu uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē. "Penguins" savā laukumā ar rezultātu 5:1 pārspēja Detroitas "Red Wings" vienību.

Bļugers spēlēja 16 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā vienreiz pārķēra ripu, vienreiz pielietoja spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja 54% iemetienu.

Spēles ceturtajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Džefs Kārters, bet 13.minūtē Kasperi Kapanens vairākumā pārsvaru dubultoja, uz ko 16.minūtē viesi vairākumā atbildēja ar Piusa Zutera precīzu raidījumu - 2:1 mājinieku labā. 25.minūtē vārtus guva Kriss Letāns, 36.minūtē - Dentons Hainens, bet 47.minūtē savus otros vārtus spēlē iemeta Kapanens - 5:1.

Trīs (1+2) rezultativitātes punktus spēlē sakrāja Hainens, pa diviem - Kapanens (2+0), Kārters (1+1), Džons Marino un Braiens Rasts (abiem - 0+2).