Bļugera pārstāvētā «Penguins» papildlaikā izrauj uzvaru; Girgensona «Sabres» atkal zaudējums

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ar 3:2 papildlaikā uzvarēja Kalgari “Flames”, liecina organizatoru informācija. Uzvara arī vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētajam Kolumbusas “Blue Jackets”, savukārt Zemgus Gurgensona Bufalo “Sabres” pirmdien piedzīvoja zaudējumu.

Latvijas hokeja uzbrucējs šajā spēlē uz ledus pavadīja 12 minūtes un 24 sekundes, statistikas ailēs atzīmējoties ar 20% iemetienu precizitāti un lietderības koeficientu 0.

Spēles rezultātu atklāja “Flames”, bet Alekss Gaļčeņuks panāca izlīdzinājumu, otrajā trešdaļā abas komandas atkal apmainījās vārtu guvumiem, bet spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 2:2. Papildlaikā uzvaru izrāva Džeiks Gencels.

Pitsburgas vienība ar 30 punktiem, kas sakrāti 24 spēlēs, ierindojas Austrumu konferences piektajā vietā. Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā vienība aizvadīs trešdien, uzņemot Vankūveras “Canucks”.

Tikmēr Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 2:5 piekāpās Tampabejas “Lightnings”. Zemgus uz ledus pavadīja 13 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 80% iemetienu, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Spēles rezultātu atklāja Ņikita Kučerovs, izvirzot “Lightnings” vadībā, bet Sems Reinhārts izlīdzināja spēles rezultātu. Otrajā trešdaļā Džimijs Vesejs izvirzīja “Sabres” vadībā, taču ar to arī Bufalo komandas rezultativitāte beidzās - spēles turpinājumā Tampabejas komanda guva četrus vārtus, neatstājot Girgensona pārstāvētajai vienībai ne mazāko cerību.

“Sabres” 24 spēlēs iekrājusi 25 punktus, kas komandu Austrumu konferencē ierindo 11. pozīcijā. Nākamo cīņu Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs trešdien, kad uzņems Kalgari “Flames”.

Tikmēr Kolumbusas “Blue Jackets” ar Elvi Merzļikinu rezervē ar 1:0 uzvarēja Otavas “Senators”. Soms Jonass Korpisalo atvairīja visus 25 pretinieku metienus. Vienīgais vārtu guvums šajā spēlē Olivera Bjorkstranda rēķinā.

Kolumbusas vienība ar 24 punktiem 23 spēlēs ir Austrumu konferences 13. pozīcijā. Nākamo spēli “Blue Jackets” aizvadīs trešdien, kad uzņems Filadelfijas “Flyers”.