Bļugera pārstāvētā «Penguins» pagarinājumā zaudē «Devils»

Nacionālās hokeja līgas (NHL) svētdienas agrajā spēlē Pitsburgas "Penguins" ar 1:2 piekāpās Ņūdžersijas "Devils". Zaudējumu Pensilvānijas komanda piedzīvoja pagarinājuma trešajā minūtē, liecina NHL informācija.

Pitsburgas komanda turpina spēlēt bez Bļugera, kurš guvis ķermeņa augšdaļas savainojumu. Latvieša atgriešanās vēl tuvākajā laikā netiek paredzēta.

Spēles ceturtajā minūtē Pitsburgu vadībā izvirzīja komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs. Trešdaļu vēlāk "Devils" rezultātu izlīdzināja, bet trešajā periodā vārti netika gūti.

Abas komandas tikās arī dienu iepriekš, "Penguins" uzvarot ar 3:1.

Kopš Bļugera traumas Pitsburgas komanda zaudējusi trijās no četrām spēlēm.

Sezonas kopvērtējumā "pingvīni" ar 39 punktiem 31 spēlē atrodas NHL Austrumu divīzijas trešajā vietā.

Nākamo spēli Pitsburgas komanda trešdien aizvadīs pret Bufalo "Sabres".