Bļugera pārstāvētā «Penguins» izrauj uzvaru pēcspēles metienos

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē pēcspēles metienos uzvarēja Čikāgas “Blackhawks”, liecina organizatoru informācija.

Bļugers laukumā pavadīja 14 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā veica divus spēka paņēmienus, vienu metienu pa vārtiem, vienreiz atņēma ripu pretiniekam, bloķēja vienu pretinieka raidījumu un uzvarēja 67% iemetienu. Spēli Toedors noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultāts tika atklāts vien otrajā trešdaļā, kad “Blackhawks” guva divus vārtus pēc kārtas – to autori Dominiks Kubaliks un Patricks Keins, bet pirms trešdaļas beigām Džeiks Gentcels spēja rezultāta starpību samazināt. Trešajā periodā Braiens Rarasts panāca izlīdzinājumu 2:2. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos pārāki bija “Penguins”.

Šobrīd Bļugera pārstāvētā vienība ar 17 punktiem 21 spēlē pakāpusies un NHL Austrumu konferences piekto pozīciju. Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs 12. novembrī, kad spēkosies ar Ņujorkas “Rangers”.

Tikmēr Kolumbusas "Blue Jackets", ar kuru līgums ir uz AHL nosūtītajam Elvim Merzļikinam un kurā šobrīd uz rezervistu soliņa atrodas cits latviešu vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks, sestdien ar 2:4 atzina Kolorado "Avalanche" pārākumu.

Komanda ir cietusi sesto zaudējumu pēdējās septiņās spēlēs, bet NHL Austrumu konferencē ar 15 punktiem 17 spēlēs saglabā 13. vietu