Bļugera pārstāvētā «Penguins» iemet septiņus vārtus uzvarā pār «Flyers»

Teodoram Bļugeram otrdien pārtrūka trīs individuāli rezultatīvu spēļu sērija, tomēr Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" mājās ar 7:1 uzvarēja Filadelfijas "Flyers" vārtu guvumiem bagātā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina organizatoru informācija.

Bļugers spēlēja 17 minūtes (16:58), vienreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un uzvarēja 11 no 20 iemetieniem, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.

"Penguins" - "Flyers" spēles epizodes
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vārtus uzvarētājiem guva septiņi dažādi spēlētāji, bet trīs rezultativitātes punktu spēle bija Sidnijam Krosbijam, Dominikam Simonam un Dominikam Kahunam, kuri arī pa divām reizēm rezultatīvi piespēlēja. Jau spēles pirmajās 15 minūtēs "Penguins" panāca 4:0 pārsvaru, bet "Flyers" prestiža vārtus guva pēdējā trešdaļā, samazinot rezultāta starpību līdz 1:6.

Oktobri noslēdzot ar astoņām uzvarām 13 spēlēs, "Penguins" novembrī pirmo maču aizvadīs sestdien savā laukumā pret Edmontonas "Oilers". Bļugera rēķinā regulārās sezonas pirmajā mēnesī ir divi gūti vārti un trīs rezultatīvas piespēles.