Sadaļas Sadaļas

Bļugera noraidījums spēles izskaņā atnes zaudējumu; Balcers piedzīvo sezonas debiju NHL

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" sestdien spēles galotnē ar 3:4 piekāpās Ņujorkas "Islanders". Savukārt Rūdolfa Balcera sezonas debijā latvieša pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 1:2 pēcspēles metienos zaudēja Anaheimas "Ducks", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 14 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu un divreiz pielietoja spēka spēli. Latvietis šajā mačā nopelnīja divu minūšu noraidījumu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības rādītāju -1. Bļugers uzvarēja 43% iemetienu.

Vēl trešā perioda vidū "Penguins" bija vadībā ar 3:2, taču Ņujorkas klubs prata atspēlēties un gūt panākumu pamatlaikā. Pēdējos vārtus spēles galotnē "Islanders" guva, ka "Penguins" atradās mazākumā, uz noraidīto soliņa sēžot Bļugeram.

Pitsburgas "Penguins" un Ņujorkas "Islanders" spēles momenti

Tikmēr citā spēlē Balcers debitēja ar nepilnām 12 minūtēm (11:53) uz ledus. Sev atvēlētajā laikā viņš izpildīja vienu metienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 11 punktiem 11 spēlēs ir ceturtajā pozīcijā NHL Austrumu divīzijā. Tikmēr "Sharks" ar deviņiem punktiem desmit mačos ir septītajā vietā NHL Rietumu Divīzijā.

Nākamo spēli "Pingvīni" otrdien aizvadīs pret Ņūdžersijas "Devils", bet "Sharks" spēlēs ar Losandželosas "Kings".

Lai kvalificētos izslēgšanas turnīram, 56 spēļu regulārā sezona jānoslēdz savas divīzija labāko četru vienību vidū.