Sadaļas Sadaļas

Bļugera, Merzļikina un Balcera komandas zaudē NHL spēlēs

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" pirmdien ar 2:7 zaudēja Filadelfijas "Flyers". Tikmēr citā spēlē Kolumbusas "Blue Jackets" ar Elvi Merzļikinu vārtus ar 3:4 pagarinājumā zaudēja Nešvilas "Predators". Savukārt Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" spēles galotnē nenoturēja vadību un pagarinājumā ar 4:5 piekāpās Kolorado "Avalanche", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja 13 minūtes un 41 sekundi, no kurām nepilnas divas minūtes (1:49) skaitliskajā mazākumā. Viņš izpildīja piecus metienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 20% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/-rādītāju.

Pitsburgas "Penguins" un Filadelfijas "Flyers" spēles momenti

Sezonas kopvērtējuma tabulā "Penguins" atrodas otrajā vietā NHL Austrumu divīzijā. Viņi 53 spēlēs sakrājuši 71 punktu. Tikpat punkti ir arī priekšā esošajai Vašingtonas "Capitals", kas aizvadījuši par spēli mazāk.

Tikmēr citā mačā Merzļikins atvairīja 34 no 38 metieniem jeb 89,5%.

Trešajā periodā ar "Hat-trick" izcēlās "Blue Jackets" spēlētājs Emils Bemstrems. Jaunais zviedru hokejists iepriekš sezonā vārtus guvis nebija, taču šajā spēlē guva trīs vārtus nepilnu 14 minūšu laikā.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Nešivilas "Predators" mača epizodes

Ceturto reizi pēc kārtas "Blue Jackets" spēles uzvarētāju noteikšanai ar 60 minūtēm nepietika. Tomēr tikai vienā no šīm spēlē Kolumbusas vienība beigās svinējusi uzvaru.

Ar 44 punktiem 53 spēlēs "Blue Jackets" ir pēdējā astotajā vietā NHL centrālajā divīzijā.

Tikmēr Balcers komandas zaudējumā uz ledus bija 19 minūtes un 31 sekundi, no kurām divas minūtes (2:12) mazākumā. Liepājnieks pa vārtiem nemeta, bet pielietoja trīs spēka paņēmienus un atbruņoja divus pretiniekus. Spēli viņš noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Vēl trešā perioda ievadā "Sharks" bija priekšā ar 4:2, taču "Avalanche" spēlētāji prata rezultātu izlīdzināt un pagarinājumā svinēt uzvaru.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 46 punktiem 52 spēlēs ir septītie NHL Rietumu divīzijā.