«Blue Jackets» sarūpē Girgensona pārstāvētajai «Sabres» pirmo zaudējumu

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība pirmdien piedzīvoja pirmo zaudējumu jaunajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, ar 3:4 papildlaikā piekāpjoties Elvja Merzļikina pārstāvētajai Kolumbusas “Blue Jackets”, liecina organizatoru informācija. Tiesa gan, vārtus Kolumbusas vienībai šoreiz sargāja Jonass Korpisalo.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles rezultātu pirmās trešdaļas beigās atklāja Olivers Bjorkstrands, bet vēl pēc brīža Kems Atkinsons panāca jau 2:0 “Blue Jackets” labā. Otrajā trešdaļā Markuss Johansons samazināja rezultāta starpību, bet Džefs Skinners jau izlīdzināja rezultātu. Trešajā periodā abas komandas atkal apmainījās vārtu guvumiem, un uzvarētājs bija jānoskaidro papildlaikā, kur Aleksandrs Teksjē guva uzvaras vārtus, sarūpējot “Sabres” pirmo zaudējumu šosezon.

Pēc aizvadītām trim spēlēm ar sakrātiem pieciem punktiem “Sabres” un NHL Austrumu konferences otrajā pozīcijā, tikmēr “Blue Jackets” izdevies tikpat spēlēs gūt tikai divus punktus, tabulā ieņemot 14. pozīciju.