Biļetes uz atsevišķām pasaules hokeja čempionāta spēlēm Rīgā sāks pārdot nākamnedēļ

Biļetes uz atsevišķām 2023. gada pasaules hokeja čempionāta spēlēm Rīgā varēs sākt iegādāties 12. decembrī, rīkotājiem atsakoties no līdzšinējā plāna tirdzniecību sākt februārī. 

Ikviens līdzjutējs varēs iegādāties spēļu biļetes uz visiem B apakšgrupas mačiem un diviem ceturtdaļfināliem, kuri notiks Rīgā. Biļetes uz atsevišķām spēlēm  varēs iegādāties līdz pat apakšgrupas turnīra beigām un diviem ceturtdaļfināliem. 

Spēļu biļetes trešajā kategorijā varēs iegādāties, sākot no 9 eiro. Biļetes varēs nopirkt gan otrajā, gan pirmajā kategorijā, kur cenas svārstīsies no 19 līdz 135 eiro.

Uz Latvijas izlases spēlēm būs pieejamas biļetes arī ceturtajā kategorijā jeb stāvvietā. Šīs  biļetes gan varēs iegādāties ne ātrāk kā 2023. gada martā. Biļetes uz Latvijas spēlēm stāvvietās maksās 25 eiro.

Līdz 4. novembrim biļetes uz mačiem "Arēnā Rīga" varēja iegādāties izlozes uzvarētāji, savukārt publiska dienas biļešu tirdzniecība uz spēlēm Rīgā bija pieejama no 21. novembra. Gan biļešu izloze, gan dienas biļešu pārdošana Rīgā ir oficiāli noslēgusies. 

Somijas pilsētā Tamperē, kur risināsies čempionāta otra puse, publiskā dienas biļešu tirdzniecība startēja 21. novembrī. Biļešu uz atsevišķām spēlēm tirdzniecība Tamperē sāksies 2023. gada sākumā. 

Pasaules čempionāts Tamperē un Rīgā 2023. gadā risināsies no 12. līdz 28. maijam. Latvijas galvaspilsētā grupas kārtas spēles līdzās mājiniekiem aizvadīs Kanāda, Čehija, Šveice, Slovākija, Norvēģija, Kazahstāna un Slovēnija.       

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti