Bez Girgensona palikusī «Sabres» pārliecinoši uzvar Ķēniņa pārstāvēto «Canucks» NHL spēlē

Bez savainotajiem komandas rezultativitātes līderiem Tailera Enisa un Zemgus Girgensona palikusī Bufalo "Sabres" ceturtdien mājās ar 6:3 spēles beigās nodrošināja pārliecinošu uzvaru pār Latvijas uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Vankūveras "Canucks" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija.

Ķēniņš ar rezultatīvām darbībām neizcēlās, laukumā pavadīja 13 minūtes (13:08) un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Pēdējās trešdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts 3:3, līdz Torijs Mičels guva savus otros vārtus spēlē un izvirzīja laukuma saimniekus vadībā. "Sabres" pārsvaru ar piektajiem vārtiem nostiprināja Braiens Flinns, bet Braients Džonta cīņas izskaņā vēl iemeta ripu tukšos viesu vārtos.

Jau vēstīts, ka Girgensons un Eniss traumu guva iepriekšējā spēlē. Sagaidāms, ka Girgensons pēc kājas savainojuma laukumā varētu atgriezties marta vidū. Otrdien spēlē izbraukumā pret Kolumbusas "Blue Jackets" pretinieka spēcīgi raidītā ripa trāpīja Girgensonam pa labo potīti.

Bufalo "Sabres" ir pēdējā vietā Rietumu konferencē un līgas kopvērtējumā, vairs nepretendējot uz dalību Stenlija kausa izcīņā. Līdz ar to sezona "Sabres" hokejistiem beigsies līdz ar NHL regulārās sezonas izskaņu 11. aprīlī.