Bez Balcera sastāvā Otavas «Senators» zaudē NHL spēlē pret «Coyotes»

Rūdolfs Balcers netika laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Otavas "Senators" otrdien mājās ar 2:3 zaudēja Arizonas "Coyotes", liecina NHL informācija.

Latvijas uzbrucējs nebija iekļauts spēles pieteikumā, jo "Senators" galvenais treneris Gijs Bušē nolēma spēlēt ar septiņiem aizsargiem, bet Balceru mačam nepieteikt.

Uz pēdējo vietu Austrumu konferencē atkritušajai "Senators" tas gan nepalīdzēja, un Otavas klubs cieta otro neveiksmi pēc kārtas. "Coyotes" divus vārtus guva Vinnijs Hinostroza, un rezultāts pēc divām trešdaļām bija 3:1. Raiens Dzingels pēdējā periodā vēl rezultāta starpību samazināja, bet no zaudējuma laukuma saimnieki neizglābās.

Balcers astoņās NHL spēlēs ir guvis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

"Senators" ar 50 spēlēs gūtiem 43 punktiem ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Senators" aizvadīs pēc NHL Zvaigzņu spēles pauzes 1.februārī viesos pret Pitsburgas "Penguins".