Bārtulis rezultatīvo oktobri turpina ar piekto vārtu guvumu KHL spēlē

Oskars Bārtulis piektdien ar gūtiem vārtiem tuvināja Vladivostokas ''Admiral'' uzvaru 4:3 pēcspēles metienos Novokuzņeckā pret vietējo ''Metallurg'' Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), liecina organizatoru informācija. Latvijas aizsargam tie bija oktobrī jau piektie iemestie vārti.

Bārtuļa rēķinā bija precīzs metiens 8.minūtē, kad Latvijas hokejists izmantoja skaitlisko pārsvaru un panāca neizšķirtu 1:1. Pēdējā trešdaļā ''Metallurg'' bija vadībā ar 3:1, tomēr pārsvaru nenoturēja, bet pēcspēles metienos pārāki bija "Admiral" hokejisti.

Šosezon 26 spēlēs Bārtulis ir guvis sešus vārtus, kā arī izdarījis trīs rezultatīvas piespēles. Kopš 8.oktobra viņš 11 spēlēs ir iemetis piecus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlējis.

Vladivostokas "Admiral" ar 28 spēlēs iekrātiem 40 punktiem ieņem 6.vietu KHL Austrumu konferencē.