Bārtulis gūst sezonā piektos vārtus «Admiral» hokejistu uzvarētā KHL spēlē

Aizsargs Oskars Bārtulis pirmdien guva savus sezonā piektos vārtus un veicināja Vladivostokas ''Admiral'' uzvaru 6:5 Ufā pār ''Salavat Julajev'', liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija.

Pēc Bārtuļa vārtu guvuma 28. minūtē viesu pārsvars sasniedza 5:3, tomēr mājinieki panāca neizšķirtu, kad pēdējā trešdaļā Linuss Umarks raidīja piekto ripu Vladivostokas komandas vārtos. Uzvaru "Admiral'' nodrošināja Aleksandrs Gorškovs četras minūtes pirms spēles beigu signāla.

Bārtulis laukumā bija 25 ar pusi minūtes, tiekot pie komandā lielākā spēles laika. Viņa rēķinā bija pieci no komandas 27 metieniem pa vārtiem.

Šosezon Bārtulis "Admiral" sastāvā ir piedalījies 24 spēlēs, kurās komandas kapteinis veica arī trīs rezultatīvas piespēles. Ar rezultatīvu piespēli Bārtulis izcēlās piektdien, kad Vladivostokas komanda pārspēja Minskas "Dinamo" (5:2) un pārtrauca sešu zaudējumu sēriju.

"Admiral" ar 38 punktiem 26 spēlēs ieņem 6.vietu KHL Austrumu konferencē.