Balcers un Bļugers rezultatīvi piespēlē NHL komandu uzvaras vārtu guvumos

Teodors Bļugers un Rūdolfs Balcers ar rezultatīvām piespēlēm sestdien veicināja savu komandu uzvaras vārtu gūšanu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs, liecina NHL informācija. Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 3:2 izbraukumā pārspēja Dalasas "Stars", bet Balcera Otavas "Senators" ar 4:3 viesos pagarinājumā uzveica Edmontonas "Oilers" vienību.

Bļugers asistēja Džaredam Makannam, kurš "Penguins" uzvaras vārtus guva trešā perioda 5.minūtē, panākot 3:2 pārsvaru, lai gan Pitsburgas klubs tobrīd spēlēja mazākumā. Makannam tas bija otrais vārtu guvums mačā. Teodors spēlēja 17 minūtes (16:58), pa vārtiem nemeta, izcēlās ar vienu spēka paņēmienu, kā arī iekrāja komandā dalītu labāko lietderības rādītāju +2.

Pitsburgas "Penguins" uzvaras vārti

Otrajā periodā "Penguins" 6.minūtē iemeta vēl vienus vārtus, kas arī pēc video izskatīšanas netika ieskaitīti, jo Bļugers traucēja vārtsargam Antonam Hudobinam.

Otavas "Senators" uzvaras vārti

Savukārt Balcers pagarinājuma trešajā minūtē asistēja Breidijam Tkačakam, kurš izrāvienā pret vārtiem nodrošināja "Senators" uzvaru. Arī Tkačakam tie bija otrie vārti spēlē. Balcers laukumā bija 18 minūtes (18:01), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Tikmēr Zemgus Girgensona klubs Bufalo "Sabres" sestdien viesos ar 4:7 piekāpās Monreālas "Canadiens" hokejistiem. Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:13), vienu reizi meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja divu minūšu sodu un iekrāja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Bufalo klubs nākamo spēli aizvadīs pirmdien Ņūdžersijā pret "Devils", "Penguins" nākamie pretinieki tajā pašā dienā Ņujorkā būs "Rangers" hokejisti, bet "Senators" nākamais mačs  būs otrdien mājās pret "Sabres".

Ar 74 spēlēs iekrātu 71 punktu "Sabres" ieņem 12.vietu Austrumu konferencē. Reālākas izredzes uz dalību izslēgšanas turnīrā ir "Penguins", kas Austrumos ieņem 6.vietu ar 76 spēlēs iekrātiem 93 punktiem. "Senators" arvien ir pēdējie arī visas līgas kopvērtējumā ar 58 punktiem 75 spēlēs.

Bļugera rēķinā šosezon 22 spēlēs ir četri iemesti vārti un četras piespēles, bet Balcers 30 spēlēs izcēlies ar četriem vārtiem un septiņām piespēlēm.