Balcers «Panthers» debitē ar uzvaru, NHL sezonu ar panākumiem sāk arī Girgensona un Bļugera vienības

Pirmo Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēli Floridas "Panthers" rindās ceturtdien aizvadīja latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers. Viņa pārstāvētā vienība ar 3:1 viesos uzvarēja Ņujorkas "Islanders". Tikmēr citā spēlē Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" ar 4:1 savu skatītāju priekšā uzvarēja Otavas "Senators". Savukārt Teodors Bļugers savainojuma dēļ nepalīdzēja Pitsburgas "Penguins", kas ar 6:2 apspēlēja Arizonas "Coyotes", liecina NHL informācija.

Balcers, kurš iepriekšējo sezonu spēlēja Sanhosē "Sharks", savā pirmajā spēlē jaunajā komandā uz ledus bija 14 minūtes (14:02). To laikā viņš veica trīs metienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un saņēma divas soda minūtes. Spēli liepājnieks noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Girgensons laukumā bija 13 minūtes (13:09), no kurām divas minūtes (2:03) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica trīs metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 67% iemetienu. Spēli latvietis pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo "Sabres" un Otavas "Senators" mača spilgtākas epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Pirmā perioda vidū rezultātu atklāja "Senators", kas pārsvaru nosargāja līdz pat otrā perioda ievadam, kad īsā laikā "Sabres" guva divus vārtus pēc kārtas. Vēl divas ripas viņi pretinieku vārtu tīkliņā raidīja pēdējā mača nogrieznī, gūstot panākumu ar 4:1.

Savukārt Bļugers "Penguins" nevarēja palīdzēt ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ. Jau iepriekš tika ziņots, ka Bļugers ierindā varētu atgriezties kuru katru brīdi, tāpēc sagaidāms, ka pavisam drīz latvietis aizvadīs šosezon pirmo spēli.

Pitsburgas "Penguins" un Arizonas "Coyotes" spēles momenti

Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts Pitsburgas komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs, kurš guva vārtus un divas reizes asistēja partneriem.

Piektdien sezonas otro spēli aizvadīts Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets", kas savā laukumā uzņems pagājušās sezonas čempionus Tampabejas "Lightning". Sestdien gaidāms Latvijas derbijs, Girgensona "Sabres" uzņemot Balcera "Panthers". Šī būs agrā spēle, kas sāksies 22.00 pēc Latvijas laika. Sestdien spēlēs arī Bļugera "Penguins", kas savā laukumā tiksies ar Tampabejas "Lightning".

NHL sezonas gaitā komandas izspēlēs 82 spēles, noskaidrojot 16 komandas, kas iekļūs izslēgšanas turnīrā jeb Stenlija kausa izcīņā.