Balcers gūst vārtus, Sanhosē «Sharks» uzvar «Kings»

Latviešu hokejists Rūdolfs Balcers trešdien atzīmējās ar vārtu guvumu, palīdzot Sanhosē "Sharks" ar 4:2 pieveikt Losandželosas "Kings". Tikmēr citā spēlē Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 5:2 pieveica Bufalo "Sabres", vēsta Nacionālā hokeja līga (NHL).

Balcers vārtus guva otrā perioda ievadā, atklājot spēles rezultātu. Vārtus liepājnieks guva ātrajā pretuzbrukumā, prasmīgi saspēlējoties ar partneriem.

Balcers atklāj spēles rezultātu

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latviešu uzbrucējam tie bija trešie vārti šosezon. Tāpat viņš atzīmējies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

Šajā spēlē Balcers uz ledus bija 14 minūtes un 48 sekundes, no kurām minūti (1:02) skaitliskajā vairākumā. Viņš trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja piecus spēka paņēmienus bloķēja vienu pretinieku ripu un trīs reizes atbruņoja pretiniekus. Spēli Balcers noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Tikmēr citā mačā "Penguins" bez traumētā Bļugera guva otro uzvaru pēdējās piecās spēlēs.

Bufalo "Sabres" šis bija piecpadsmitais zaudējums pēc kārtas, kas ir garāka neveiksmju sērija kopš pēcspēles metienu ieviešanas 2005. gadā. Iepriekš vairākas komandas bija zaudējušas 14 reizes pēc kārtas, bet "Sabres" ir pirmie, kas nav spējuši uzvarēt 15 mačos pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Bufalo "Sabres" spēles spilgtākie momenti

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 42 punktiem 33 spēlēs ir trešajā vietā NHL Austrumu divīzijā. Tikmēr "Sharks" ar 30 punktiem 31 spēlē ir septītie Rietumu divīzijā. No izslēgšanas spēļu zonas jeb TOP4 viņus šķir septiņi punkti.

Vēlāk ceturtdien "Penguins" atkārtoti tiksies ar "Sabres", bet dienu vēlāk "Sharks" viesosies pie Arizonas "Coyotes".