Balcers gūst uzvaru «Senators» sastāvā, Girgensona «Sabres» turpina grimt

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" sestdien mājās ar 4:2 pārspēja Toronto "Maple Leafs" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Vēl viena Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sezonas priekšpēdējā izbraukuma mačā ar 1:5 piekāpās Ņujorkas "Islanders" un cieta sesto neveiksmi pēc kārtas, turklāt zaudējot jau 14. reizi pēdējās 15 spēlēs.

Balcers laukumā bija 11 minūtes (10:52), pa vārtiem nemeta un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Divus vārtus "Senators" guva Antonijs Diklērs, tomēr Otavas klubam izredzes uz dalību izslēgšanas spēlēs jau sen kā bija zudušas.

Zemgus spēlēja 12 minūtes (11:30), veica vienu spēka paņēmienu, pa vārtiem nemeta, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -2.

Spēlē Ņujorkā ar diviem iemestiem vārtiem uzvarētāju sastāvā izcēlās Antonijs Boviljē. Uzvara ļāva "Islanders" nodrošināt dalību Stenlija kausa izcīņā, kur Bufalo klubs nepiedalīsies.

Otavas "Senators" arvien ieņem pēdējo vietu gan Austrumu konferencē, gan līgas kopvērtējumā ar 78 spēlēs iekrātiem 62 punktiem. "Sabres" hokejisti 78 spēlēs nodrošinājuši 72 punktus un Austrumos ir 13.vietā.

Pēdējo mājas spēļu sēriju "Sabres" sāks jau svētdien pret Kolumbusas "Blue Jackets", bet "Senators" pirmdien uzņems Tampabejas "Lightning" hokejistus.