Balcers gūst «Senators» uzvaras vārtus, kļūst par pirmo zvaigzni NHL spēlē

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers svētdien guva uzvaras vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Otavas "Senators" ar 3:2 viesos pārspēja Floridas "Panthers", liecina NHL informācija. Līgas pastarīši pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju, bet Balceru atzina par mača pirmo zvaigzni.

Balcers divarpus minūtes pirms otrā perioda beigām vairākuma izspēlē pielaboja aizsarga Dilana de Melo spēcīgu piespēli un ievirzīja ripu vārtos. Pēdējā periodā rezultāts vairs nemainījās.

Rūdolfs Balcers gūst vārtus

Laukumā Balcers bija 18 minūtes, divas reizes meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Rūdolfs Balcers par gūto uzvaru
00:00 / 00:43
Lejuplādēt

"Domāju, ka otrajā trešdaļā mēs bijām spēcīgāki," pēc spēles teica Balcers. "Mēs labi saspēlējāmies un centāmies. Trešajā periodā izcīnījām [uzvaru]."

Otavas klubs guva pirmo uzvaru trenera Marka Kroforda vadībā - viņš 1.martā amatā aizstāja atlaisto Giju Bošē.

"Senators" pārliecinoši ieņem pēdējo vietu gan Austrumu konferencē, gan līgas kopvērtējumā, ar 66 spēlēs iekrātu 51 punktu uz dalību izslēgšanas spēlēs vairs nepretendējot. Balcers debijas sezonā NHL 21 spēlē ir guvis četrus vārtus un trīsreiz rezultatīvi piespēlējis.