Balcers gūst savainojumu «Senators» uzvarā pār «Canucks»

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē trešdien Otavas “Senators” ar 6:2 uzvarēja Vankūveras “Canucks”, liecina organizatoru informācija. Latviešu hokejists Rūdolfs Balcers šajā mačā iedzīvojās ķermeņa apakšdaļas traumā un laukumā vairs neatgriezās.

Jau pirmajā trešdaļā Balcers sadūrās ar pretinieku un ieslīdēja bortā, gūstot savainojumu, un bija spiests pamest laukumu, spēlē vairs neatgriežoties. Kopumā viņš uz laukuma bija trīs minūtes un 23 sekundes, savu dalību spēlē noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 4:3 pagarinājumā uzvarēja Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas “Blue Jackets”.

Girgensons uz ledus bija 12 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja divos iemetienos un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Savukārt Merzļikins laukumā bija visu spēles laiku, atvairot 25 no 29 pretinieku metieniem.

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība ar 4:2 uzvarēja Detroitas “Red Wings”. Bļugers laukumā pavadīja astoņas minūtes un 49 sekundes, uzvarot sešos no desmit iemetieniem un spēli noslēdza ar lietderības koeficientu +1.