Balcers ar trim rezultatīvām piespēlēm sekmē komandas uzvaru AHL mačā

Latviešu hokejists Rūdolfs Balcers trešdien palīdzēja Belevilas „Senators” Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā ar 3:2 pagarinājumā pārspēt Ročesteras „Americans”. Balcers asistēja visos vārtu guvumos, tiekot pie trim rezultatīvām piespēlēm, liecina AHL informācija.

Šajā spēlē latvietis izpildīja arī divus metienus, tomēr pats ar vārtu guvumu neizcēlās. Spēli Balcers noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +3.

Spēles pirmajā periodā vadībā izvirzījās „Americans”, savukārt otrajā trešdaļā mājinieki savu pārsvaru dubultoja. Trešā perioda vidū „Senators” vienus vārtus atguva, bet piecas minūtes vēlāk rezultāts kļuva 2:2. Uzvaru Belevilas komanda izcīnīja papildlaika otrajā minūtē, kad pēc Balcera piespēles precīzs bija Džošs Noriss.

Belevilas „Senators” un Ročesteras „Americans” spēles spilgtākie momenti

Balcers šosezon AHL 31 mačā atzīmējies ar 14 gūtiem vārtiem un 21 rezultatīvu piespēli.

Sezonas ievada Latvijas izlases spēlētājs guva savainojumu, kas lika viņam izlaist pirmās spēles un sezonu sākt AHL. Rezultatīvā spēle fārmklubā ļāva Balceram aizvadīt arī vairākus mačus Nacionālajā hokeja līgā (NHL), tomēr ilgstoši viņš tur neuzkavējās. Septiņās spēlēs viņš NHL atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Pēc 54 spēlēm „Senators” ar 73 punktiem ieņem pirmo vietu AHL Austrumu konferencē.