Balcers ar skaistu vārtu guvumu kaldina «Panthers» uzvaru NHL mačā

Latviešu hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers trešdien guva savus pirmos vārtus Floridas "Panthers" rindās, palīdzot komandai savā laukumā ar 4:3 pārspēt Filadelfijas "Flyers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers vārtus guva trešā perioda ievadā, tobrīd panākot 3:2. Pēc elegantas partnera piespēles Balcers izlauzās vienatnē pret pretinieku vārtsargu, šādu iespēju liepājnieks nelaida garām, izceļoties ar precīzu metienu vārtu augšējā stūrī.

Balcers gūst pirmos vārtus "Panthers" kreklā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Latvietis tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Kopumā Balcers uz ledus bija 11 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu, nopelnīja divu minūšu noraidījumu un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Spēles spilgtākie momenti

Līdz šim Floridas komanda četrās spēlēs guvusi trīs panākumus, iekrājot kopumā sešus punktus. Tas "Panthers" pašlaik ļauj atrasties NHL Austrumu konferences trešajā vietā.

Nākamo spēli "Panthers" aizvadīs piektdien, savā laukumā uzņemot pagājušās sezonas čempionus Tampabejas "Lightning".