Balceram vārtu guvums zaudējumā; Merzļikina «Blue Jackets» uzvar

Sezonā otros vārtus svētdien guva Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Sanhosē "Sharks" pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 piekāpās Ņūdžersijas "Devils". Zaudējumu piedzīvoja arī Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" un Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres". Savukārt Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 4:2 pieveica Kolorado "Avalanche", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja nepilnas 18 minūtes (17:46), no kuram sešas sekundes vairākumā un divas minūtes (2:18) skaitliskajā mazākumā. Viņš guva vārtus, veica četrus metienus, pielietoja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku ripu, uzvarēja 100% iemetienu un nopelnīja četras soda minūtes. Balcers spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Vārtus Balcers guva pirmā perioda ievadā, atklājot spēles rezultātu.

Balcers gūst sezonas otros vārtus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Balcers guvis divus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Latvietim tika uzticēts arī pēcspēles metiens, taču viņa raidītā ripa trāpīja pa vārtu pārliktni.

Citā spēlē Merzļikins atvairīja 34 no 36 metieniem jeb 94,4%.

Merzļikins tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Pēc spēles latviešu vārtsargs uzteica skatītājus par atbalstu. Tāpat viņš norādīja, ka nav līdz galam apmierināts ar ripām, ko ielaida.

Pēcspēles intervija ar Merzļikinu

Šosezon Kolumbusas komanda ar Merzļikinu vārtos uzvarējusi piecās no sešām spēlēm, turklāt savu skatītāju priekšā izcīnītas tikai uzvaras.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Kolorado "Avalanche" mača momenti

Citā spēlē Girgensona pārstāvētā "Sabres" ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Detroitas "Red Wings".

Girgensons karjerā 500. spēlē NHL laukumā bija 17 minūtes (17:07), no kurām pusotru minūti (1:23) vairākumā un minūti (0:54) mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un maču noslēdza ar negatīvu koeficientu -1.

Bufalo "Sabres" un Detroitas "Red Wings" spēles epizodes

Savukārt Bļugera "Penguins" ar 4:5 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Minesotas "Wild".

Bļugers uz ledus bija 17 minūtes un 39 sekundes, no kurām pusotru minūti (1:25) skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica trīs metienus, pielietoja piecus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, uzvarēja 56% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -2.

Pitsburgas "Penguins" un Minesotas "Wild" mača spilgtākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 13 punktiem 11 spēlēs ir sestajā vietā NHL Rietumu konferencē. Tikmēr "Blue Jackets" ar 14 punktiem desmit mačos ir sestie NHL Austrumu konferencē. "Sabres" ir 11. vietā ar 12 punktiem 11 mačos, bet divas pozīcijas zemāk ar 11 punktiem desmit spēlēs ir "Penguins".

Pirmdien nākamo spēli aizvadīs "Sabres", kas viesosies pie Vašingtonas "Capitals". Dienu vēlāk "Penguins" Čikāgā spēlēs ar vietējiem "Blackhawks", kamēr "Sharks" viesosies pie Kalgari "Flames". Tikmēr "Blue Jackets" nākamais mačs paredzēts vien piektdien pret "Capitals".