Balceram vārtu guvums «Senators» uzvarā pār Girgensona pārstāvēto «Sabres»

Latviešu hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers otrdien izcēlās ar vārtu guvumu, savai komandai Otavas “Senators” Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē palīdzot uzvarēt Zemgus Girgensona pārstāvēto vienību Bufalo “Sabres” ar 4:0, liecina organizatoru informācija.

Balcers ar vārtu guvumu izcēlās spēles trešajā periodā, panākot rezultātu 3:0. Viņš laukumā pavadīja 13 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā bez vārtu guvuma statistikas ailītēs atzīmējās arī ar diviem metieniem pa vārtiem, vienu bloķētu pretinieku raidījumu, nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Balceram šis bija jau piektais vārtu guvums šajā NHL sezonā.

Savukārt Girgensons laukumā bija tieši 15 minūtes, kuru laikā izpildīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

“Sabres” šobrīd ar 71 punktu, kas iekrāti 76 spēlēs, ir noslīdējis uz Austrumu konferences 13. vietu, zaudējot cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā, bet “Senators” ar 60 punktiem 76 spēlēs ir pastarīša lomā.

Nākamo spēli Bufalo vienība aizvadīs ceturtdien, uzņemot Detroitas “Red Wings”, savukārt “Senators” ceturtdien savā laukumā krustos nūjas ar Floridas “Panthers”.