Balceram vārti un piespēle Sanhosē «Sharks» pirmajā NHL pirmssezonas spēlē

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers svētdien guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja Sanhosē "Sharks" pirmajā pārbaudes spēlē, komandai gatavojoties Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonai, liecina NHL informācija. "Sharks" viesos ar 3:6 zaudēja Anaheimas "Ducks".

Balcers spēlēja 14 minūtes un vienīgais komandā nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Balcers trešajā periodā panāca neizšķirtu 3:3, taču mača pēdējās astoņās minūtēs "Ducks" guva trīs vārtus.

Sanhosē klubs ar sadalītu sastāvu svētdien paralēli viesos aizvadīja divas pārbaudes spēles. Otra "Sharks" komanda ar 4:2 pārspēja Vegasas "Golden Knights" hokejistus.

NHL regulārā sezona sāksies 12.oktobrī. "Sharks" pirmo spēli aizvadīs 16.oktobrī mājās pret Vinipegas "Jets".

Sietlas "Kraken" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

Savukārt Artūrs Šilovs pirmās divas trešdaļas sargāja Vankūveras "Canucks" vārtus viņa pārstāvētās komandas zaudējumā 3:5 viesos pret NHL jaunpienācēju Sietlas "Kraken". Šilovs pirmajā trešdaļā palika nepārspēts, bet otrajā  periodā ielaida trīs vārtus. Divās trešdaļās Šilovs tvēra 24 metienus.