Balceram vārti un divas rezultatīvas piespēles «Sharks» uzvarā pār «Kings»

Rezultatīvāko spēli savā NHL karjerā piektdien aizvadīja Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 3:0 pārspēja Losandželosas "Kings". Latvietis iesaistījās visos vārtu guvumos, divreiz rezultatīvi piespēlējot un izpildot vienu precīzu metienu, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja nepilnas 16 minūtes (15:46), no kurām 57 sekundes vairākumā. Liepājnieks šajā spēlē guva vārtus, atdeva divas rezultatīvas piespēles un izpildīja divus metienus. Spēli viņš noslēdza ar teicamu +/- rādītāju +3.

Balcers atzīmējas ar rezultatīvu piespēli pirmajā vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Balcers asistē "Sharks" otrajā vārtu guvumā

Abos vārtu guvumos Balcers palīdzēja ar uzbrukuma izkārtošanu, pēdējās piespēles un metienus izpildot citiem partneriem.

Balcers raida ripu tukšos vārtos

Ar precīzu metienu Balcers izcēlās spēles pēdējā minūtē, kad "Kings" vārtsargu bija aizstājuši ar laukuma spēlētāju. Latvietim  asistēja Brents Bērnss, kuram šī bija 500. rezultatīvā piespēle "Sharks" komandā. Turklāt viņš Balceram asistēja ar viņa paša nūju. Aizsargs spēles epizodē zaudēja nūju, tāpēc Balcers viņam aizlienēja savējo. Latvietis tikmēr no soliņa paspēja tikt pie jaunas nūjas, ar kuru arī guva vārtus. Jāatzīmē, ka Bērnss parasti kreisā izliekuma nūju, taču Balcera nūjai izliekums ir uz pretējo posi, kas piespēles atdošanu padarīja vēl grūtāku.

Šajā sezonā Balcers jau paspējis gūt piecus vārtus un septiņas reizes asistēt partneriem.

Sanhosē vienībai šis bija trešais panākums pēc kārtas.

Uzvara "haizivīm" ļāva "Kings" apsteigt kopvērtējuma tabulā un pacelties uz sesto vietu NHL Rietumu divīzijā. Līdz šim 36 spēlēs "Sharks" tikuši pie tikpat punktiem. No ceturtās vietas jeb izslēgšanas spēļu zonas, viņus šķir trīs punkti. Turklāt tur esošie Arizonas "Coyotes" aizvadījuši par spēli vairāk.

Sanhosē vienība pret "Kings" atkārtoti spēlēs vēlāk sestdien.