Balceram vārti «Sharks» uzvarā; Bļugers ar precīzu metienu veicina «Penguins» panākumu

Latviešu hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien atzīmējās ar vārtu guvumu, viņa pārstāvētajai Sanhosē "Sharks" ar 6:2 sagraujot Losandželosas "Kings". Vārtus guva arī Teodors Bļugers, kura Pitsburgas "Penguins" uzvarēja Vegasas "Golden Knights" (5:3). Citā spēlē Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" bez latvieša ierindā ar 2:3 pagarinājumā zaudēja Detroitas "Red Wings", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar "Sharks" un "Penguins" uzvarām)

Balcers spēlēja nepilnas 16 minūtes (15:43), no kurām minūti un 25 sekundes mazākumā. Liepājnieks veica trīs metienus, guva vārtus un nopelnīja +/- rādītāju +3.

Vārtus Balcers guva pirmā perioda otrajā pusē, panākot 2:0.

Balcers raida ripu pretinieku vārtos

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Balcers vārtus guvis pēdējās divās spēlēs pēc kārtas. Šosezon kopumā viņš izcēlies ar četriem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Varenu spēli "Sharks" uzvarā aizvadīja Timo Meiers, kurš guva piecus vārtus. Viņš kļuvis par pirmo spēlētāju kluba vēsturē, kurš to iespējis viena mača laikā.

Sanhosē komandai šis bija pirmais panākums pēdējās trīs spēlēs.

Sanhosē "Sharks" un Losandželosas "Kings" spēles momenti

Citā spēlē Bļugers uz ledus bija 13 minūtes un 16 sekundes, no kurām divas minūtes (2:02) skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, kas bija precīzs, pielietoja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 55% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar pozitīvu rādītāju +1.

Bļugers vārtus guva otrā perioda izskaņā, pirmais tiekot pie atlēkušās ripas vārtu priekšā. Tobrīd rezultāts kļuva 2:3.

Bļugers nogādā ripu pretinieku vārtos

Bļugers šosezon guvis astoņus vārtus un veicis tikpat rezultatīvas piespēles.

Vēl pēc pirmās trešdaļas "Golden Kinghts" bija vadībā ar 3:0, taču atlikušajā laikā pingvīni guva piecus bezatbildes vārtus.

Tikmēr Girgensons spēli izlaida savainojuma dēļ. Ārpus pieteikuma viņš bija arī iepriekšējā mačā.

Vēl trešā perioda vidū "Sabres" bija vadībā ar 2:0, taču "Red Wings" vienus vārtus atguva, spēlējot mazākumā, bet trīs minūtes vēlāk jau izlīdzināja rezultātu. Uzvaru viņi izcīnīja pagarinājuma trešajā minūtē.

Bufalo "Sabres" un Detroitas "Red Wings" spēles momenti

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 44 punktiem 40 mačos ir astotie NHL Rietumu konferencē.  "Penguins" ar 51 punktu 38 mačos ir sestie Austrumu konferencē, kur 14. vietā ar 29 punktiem 38 spēlēs ir "Sabres".