Balceram rezultatīva piespēle zaudētā NHL spēlē, «Penguins» bez Bļugera izlaiž uzvaru

Sezonas pirmo rezultativitātes punktu pirmdien guva latviešu hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Floridas "Panthers" ar 3:5 viesos zaudēja Bostonas "Bruins". Savukārt Pitsburgas "Penguins" bez Teodora Bļugera ierindā izbraukumā nenosargāja divu vārtu pārsvaru un pagarinājumā ar 2:3 zaudēja Monreālas "Canadiens", liecina NHL informācija.

Balcers pie rezultativitātes punkta tika otrā perioda ievadā. Viņš asistēja vārtu guvumā, kad "Panthers" panāca 1:1.

Balcers atdod rezultatīvu piespēli

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kopumā latvietis spēlēja 11 minūtes (11:14), kuru laikā pa vārtiem nemeta, bet veica divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku ripu. Spēli liepājnieks noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Floridas "Panthers" un Bostonas "Bruins" mača epizodes

Citā spēlē Bļugers vēl arvien komandai nevarēja palīdzēt ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ. Latvietis šosezon vēl nav aizvadījis nevienu spēli.

Pitsburgas komanda otrajā periodā iekrāja divu vārtu pārsvaru, taču pēdējās 20 minūtēs mājinieki prata atspēlēties un pagarinājumā izcīnīt panākumu.

Pitsburgas "Penguins" un Monreālas "Canadiens" spēles spilgtākie mirkļi

Pēc aizvadītām aizvadītām trim spēlēm "Penguins" ar pieciem punktiem ieņem ceturto vietu NHL Austrumu konferencē. Savukārt "Panthers", kam ir par punktu mazāk, ir septītajā pozīcijā.