Balceram rezultatīva piespēle «Sharks» zaudējumā; «Blue Jackets» papildlaikā piekāpjas «Blackhawks»

Pirmo rezultativitātes punktu šajā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) sezonā sestdien nopelnīja Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 1:3 zaudēja Vegasas "Golden Knights". Tikmēr citā spēlē Kolumbusas "Blue Jackets" tika pie viena punkta, pagarinājumā piekāpjoties Čikāgas "Blackhawks", liecina NHL informācija.

Balcers šajā mačā spēlēja nomināli otrajā uzbrucēju virknējumā. Kopumā viņš uz ledus pabija 11 minūtes (11:09), kuru laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Spēli Balcers noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Latviešu uzbrucējs asistēja "Sharks" vienīgajā vārtu guvumā. Pēc Balcera piespēles otrā perioda izskaņā Tomāšs Hertls ar precīzu raidījumu panāca 1:2.

Balcers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sanhosē vienībai šis bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Sanhosē "Sharks" un Vegasas "Golden Knights" spēles mirkļi

Tikmēr "Blue Jackets" vel arvien turpina spēlēt bez savainotā Elvja Merzļikina. Par komandas vārtu drošību pēdējās spēlēs atbild Jūnass Korpisalo, kurš šajā spēlē atvairīja 28 no 31 jeb 90,3% pretinieku metienus.

Rezerves vārtsargs Kolumbusai šajā mačā bija Matīss Edmunds Kivlenieks.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Čikāgas "Blackhawks" spēles momanti

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 18 punktiem 16 spēlēs ir piektajā vietā NHL Centrālajā divīzijā. Tieši tāda pati uzvaru un zaudējumu bilance ir arī priekšā esošajai "Blackhawks" komandai, kam ir labāka gūto uz zaudēto vārtu attiecība.

Tikmēr "Sharks" ar 11 punktiem 13 spēlēs ir pēdējā vietā NHL Rietumu divīzijā. Lai kvalificētos izslēgšanas mačiem, jāiekļūst savas divīzijas labāko četru komandu vidū.

Pirmdien "Sharks" spēkosies ar Anaheimas "Ducks", savukārt "Blue Jackets" viesosies pie Karolīnas "Hurricanes".