Balceram rezultatīva piespēle, «Sharks» pagarinājumā uzvar

Latviešu hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Sanhosē "Sharks" ar 3:2 pagarinājumā pārspēt Sentluisas "Blues". Sanhosē vienībai šī bija pirmā uzvara pēdējās četrās spēlēs, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Rezultatīvu piespēli Balcers atdeva trešā perioda vidusdaļā, tobrīd rezultātam kļūstot 2:2. Rezultātu "Sharks" izlīdzināja, spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Balcers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Balcers šajā spēlē uz ledus pabija 17 minūtes (17:17), no kurām minūti un 19 sekundes vairākumā. Viņš veica divus metienus, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Pirmo reizi vadībā "Sharks" izvirzījās vien pagarinājuma 41. sekundē, uzreiz uzvarot spēlē.

Balcers šosezon 13 spēles ticis pie septiņiem rezultativitātes punktiem – diviem gūtiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 21 punktu 23 spēlēs ieņem astoto – pēdējo – vietu NHL Rietumu divīzijā. No izslēgšanas spēļu zonas jeb labāko četrinieka viņus šķir septiņi punkti.

Nākamo spēli Sanhosē vienība aizvadīs piektdien, viesojoties pie Anaheimas "Ducks".