Balceram rezultatīva piespēle «Senators» zaudējumā

Latviešu hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Otavas “Senators” pirmdien ar 2:3 piekāpās Filadelfijas “Flyers”, liecina organizatoru informācija.

Balcers šajā spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli pirmo vārtu guvumā – jau spēles desmitajā minūtē viņš padeva piespēli Krisam Tjērnijam, kurš atklāja spēles rezultātu, izvirzot “Senators” vadībā.

Otrā trešdaļa nebija labvēlīga Balcera komandai – trīs vārtu zaudējumi pēc kārtas, un tikai trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Filipam Flapīkam izdevās nedaudz sadeldēt rezultāta starpību, taču izlīdzinājumu panākt tā arī nepaspēja.

Balcers laukumā bija 16 minūtes un vienu sekundi, izdarot vienu metienu pa vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu, zaudēdams vienā iemetienā, bet spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Senators” šobrīd Austrumu konferencē un pat visā NHL ir vājākā komanda, 72 spēlēs iekrājot vien 52 punktus. Nākamo spēli Balcera pārstāvētā komanda aizvadīs ceturtdien, tiekoties ar Sentluisas “Blues”.