Balceram rezultatīva piespēle «Senators» zaudējumā «Lightning»

Latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” vienība otrdien ar 2:5 Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piekāpās Tampabejas “Lightning”, liecina organizatoru informācija.

Balcers laukumā pavadīja 11 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā izdarīja rezultatīvu piespēli, bloķēja vienu metienu, zaudēja vienu ripu, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Spēles rezultātu 13. minūtē atklāja Janni Gurde, izvirzot “Lightning” vadībā, taču līdz trešdaļas beigām Breidijs Tkečaks izlīdzināja rezultātu. Otrā trešdaļa pagāja “Lightning” zīmē, un ar vārtu guvumiem izcēlās Mihails Sergačovs un Breidens Points.

Noslēdzošajā trešdaļā, pateicoties Balcera piespēlei, vārtus guva Makss Vereno, samazinot rezultāta starpību, bet tad vēl viens vārtu guvums Gurdem un arī Stīvenam Stemkosam, un “Senators” hokejistiem trešais zaudējums pēc kārtas.

“Senators” 79 spēlēs iekrājis 62 punktus un ir visas līgas pastarīte. Nākamo spēli Balcera pārstāvētā vienība aizvadīs trešdien, kad tiksies ar Ņujorkas “Rangers”.