Balcera un Bļugera klubiem NHL spēlēs ar pamatlaiku uzvarētāja noteikšanai nepietiek

Pitsburgas "Penguins" ar Teodoru Bļugeru sastāvā otrdien mājās ar 3:2 pagarinājumā pārspēja Floridas "Panthers", savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" viesos ar 4:5 pēcspēles metienos piekāpās Ņujorkas "Islanders", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers uz ledus bija sešas minūtes (5:46), pa vārtiem nemeta un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Uzvaras vārtus "Penguins" pagarinājuma trešajā minūtē guva Džeiks Gencels, kam tas bija otrais precīzais metiens spēlē.

Savukārt Balcers spēlēja 14 minūtes (13:41), divreiz meta pa vārtiem, bet maču noslēdza ar negatīvu lietderības rādītāju -1. Otavas klubs pēdējā trešdaļā likvidēja divu vārtu deficītu un panāca neizšķirtu 4:4, turpretim pēcspēles metienos "Senators" neizmantoja nevienu savu iespēju.

"Senators" nākamo spēli aizvadīs pret "Islanders" ceturtdien savā laukumā, savukārt "Penguins" ceturtdien mājās spēlēs pret Kolumbusas "Blue Jackets".

Pitsburgas "Penguins" ieņem 7.vietu Austrumu konferencē, bet Otavas "Senators" tabulā arvien ir pēdējā ailītē 16 klubu konkurencē.