Balcera «Sharks» uzvar NHL spēlē; Bļugeram rezultatīva piespēle zaudējumā

Latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvēta Sanhosē "Sharks" sestdien ar 2:1 pagarinājumā pieveica Vinipegas "Jets". Savukārt citā spēlē Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 2:4 piekāpās Ņūdžersijas "Devils", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja nepilnas 17 minūtes (16:43), kuru laikā veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un vienreiz pārtvēra pretinieku ripu. Spēli Balcers noslēdza ar neitrālu +/- rāditāju.

Uzvaru "Sharks" nodrošināja papildlaika otrajā minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Timo Meiers.

Sanhosē "Sharks" un Vinipegas "Jets" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Astoņās spēlēs "Sharks" šosezon sakrājuši desmit punktus, kas pašlaik ļauj atrasties ceturtajā vietā NHL Rietumu konferencē.

Tikmēr citā mačā Bļugers spēlēja 17 minūtes (16:54), no kurām 20 sekundes vairākumā un divas minūtes (2:23) skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet atdeva rezultatīvu piespēli un pielietoja divus spēka paņēmienus. Spēli viņš noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Bļugers asistēja "Penguins" otrajā vārtu guvumā, trešā perioda ievadā rezultātam kļūstot 2:2.

Bļugers atdod rezultatīvu piespēli

Šosezon Bļugers guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Pitsburgas "Penguins" un Ņūdžersijas "Devils" spēles spilgtākie mirkļi

Ar astoņiem punktiem tikpat spēlēs "Penguins" atrodas 14. vietā NHL Austrumu konferencē. Situācija tabulā ir ļoti blīva, jo septītajā vietā esošajiem Filadelfijas "Flyers" ir tikai par vienu punktu vairāk.

Nākamo spēli otrdien "Sharks" aizvadīs pret Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo "Sabres". Savukārt "Penguins" paredzēts pārtraukums līdz ceturtdienai, kad vienība uzņems "Flyers".