Balcera «Sharks» uzvar NHL mačā; Girgensons zaudē

Latviešu hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ceturtdien ar 2:1 pagarinājumā pārspēja Ņujorkas "Islanders". Citā spēlē Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" nenoturēja 3:0 vadību un ar 4:7 zaudēja Floridas "Panthers". Savukārt Kolumbusas "Blue jackets" ar Elvi Merzļikinu rezervē zaudēja Dalasas "Stars" (2:3), liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja 18 minūtes (18:38), no kurām 11 sekundes vairākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu un spēli noslēdza ar negatīvi +/- koeficientu -1.

Sanhosē vienībai tā bija piektā uzvara pēdējās sešās spēlēs.

Tikmēr "Islanders" zaudējuši deviņus mačus pēc kārtas.

Sanhosē "Sharks" un Ņujorkas "Islanders" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr citā spēlē Girgensons uz ledus pabija 16 minūtes (16:25), no kurām minūti (1:03) vairākumā un trīs minūtes (3:12) mazākumā. Viņš veica divus metienus, pielietoja trīs spēka paņēmienus un vienreiz stājās pretinieku mestās ripas ceļā. Spēli Girgensons pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Pēc pirmā perioda "Sabres" bija vadībā ar 3:0. Arī mača vidus daļā viņi bija priekšā ar 4:1, taču Floridas vienība prata atspēlēties un uzvarēt. Pēdējās divas ripas viņi raidīja jau tukšos vārtos.

Bufalo "Sabres" un Floridas "Panthers" mača epizodes

Tikmēr "Blue Jackets" zaudējumā Merzļikins palika uz rezervistu soliņa.

Vārtu drošība šajā spēlē tika uzticēta 22 gadus vecajam Daniilam Tarasovam, kuram tā bija NHL debija. Viņš atvairīja 34 no 37 metieniem jeb 91,9%.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 27 punktiem 23 spēlēs ir piektie NHL Rietumu konferencē. Desmitajā vietā NHL Austrumu konferencē ir "Blue Jackets", kas 21 spēlē tikuši pie 24 punktiem. Tikmēr "Sabres" ar 19 punktiem 23 spēlēs ir trīs pozīcijas zemāk.

Vēlāk piektdien "Sharks" viesosies pie Ņujorkas "Rangers". Savukārt sestdien "Blue Jackets" izbraukumā tiksies ar Vašingtonas "Capitals", kamēr "Sabres" Karolīnā spēlēs ar vietējo ""Hurricanes".