Balcera «Sharks» negūst vārtus un zaudē «Avalanche»

Latviešu hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" piektdien ar 0:3 piekāpās Kolorado "Avalanche", pārtraucot divu uzvaru sēriju, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja nepilnas 14 minūtes (13:53), no kurām minūti un 42 sekundes vairākumā un 25 sekundes mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet pielietoja vienu spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar neitrālu +/- rādītāju.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Sanhosē komanda šis bija pirmais zaudējums pēdējās trīs spēlēs. Tomēr iepriekš viņi nebija uzvarējuši astoņās spēlēs pēc kārtas.

Sezonas kopvērtējumā "Sharks" ar 45 punktiem 50 spēlēs ir sestie NHL Rietumu divīzijā.

Jau sestdien "Haizivis" atkārtoti spēkosies ar "Avalanche".